Забудовник

Співпраця на результат

 

Будівництво житлового комплексу «247» в м Буча здійснюється при співпраці двох девелоперів зі значною історією і бездоганною репутацією на ринку нерухомості України: компаніями «АВАНТАЖ» і «REMI GROUP».

Авантаж

Інвестиційно-будівельна компанія «Авантаж» ось вже більше 20 років є одним з визначальних й інноваційних гравців серед забудовників Харкова. Саме цей девелопер впровадив в місті монолітно-каркасну технологію будівництва та збудував вперше в Харкові житловий будинок підвищеної поверховості, відкривши в місті нову еру житлових хмарочосів. Будучи лідером в преміальному сегменті, «Авантаж» настільки ж якісно і відповідально підходить до зведення об’єктів економ- і комфорт-класу.

На території Київщини «Авантаж» активно розбудовує проект котеджного селища «Михайлівський сад» біля курорту Ворзель.

  • Все 3
REMI Group

Девелоперська компанія повного циклу своєю діяльністю охоплює сфери земельного девелопменту, девелопменту комерційної нерухомості та управління нерухомістю. Компанія «REMI Group» відома як один з найбільших забудовників Донецька з 1999 року. На рахунку девелопера житлові будівлі, торговельні та бізнес-центри. У зв’язку з політичними подіями в країні, компанія переїхала до Києва, де здійснила кілька проектів торгових і офісних будівель.

В даний час «REMI Group» реалізує ще один об’єкт житлової нерухомості в м. Буча – житловий комплекс «Аврора».

  • Все 3