Розташування

Жваве місце в зоні комфорту

Локація, де зараз будується ЖК «247», нещодавно вважалася «тихою» околицею Бучі. Але межі міста в останні роки почали активно змінюватися. В результаті адміністративної реформи створена Бучанська ОТГ (об'єднана територіальна громада), до якої увійшли кілька населених пунктів. Розвиток території передбачається в бік знаменитого курорту Ворзель. А це означає, що в найближчі 3–5 років (якраз до терміну повної здачі комплексу) оточення ЖК «247» стане найбільш насиченим з точки зору соціальної та транспортної інфраструктур.

На даний момент навколо житлового комплексу з’явилось вже досить багато подібних об'єктів. За 10 хвилин можна пішки дістатись до ТЦ «Модуль», в якому знаходяться аптека, бутики, кав’ярні, «Екомаркет», будівельний магазин «Нова лінія», Comfy.

Ще ціла низка торговельно-розважальних та оздоровчих закладів з'явиться неподалік в ЖК «Гранд Бурже». Серед них, крім торгового молу, розмістяться два басейни, спортивний клуб, кінотеатр, ресторани. Доступ до цих сервісів для всіх «сусідів», в тому числі і для мешканців ЖК «247», буде вільним.

Зовсім поруч з територією ЖК «247» розпочато будівництво дитячого садка. Численні дитячі заклади, школи, аптеки, поліклініки знаходяться в самій Бучі в радіусі 1–1,5 км.

Зупинка громадського транспорту знаходиться в 5–6 хвилинах ходьби від житлових будинків. Звідти до столиці можна доїхати майже за півгодини.

Житловий комплекс
«247»
Адреса офісу
Київська обл., м. Буча, Нове шосе, 8Б
Відділ продажу

Зона «підвищеної» екології

Можна сміливо стверджувати, що через кілька років наш житловий комплекс опиниться в активному центрі міста, але при цьому з найпривабливішою екологією!

Щільний торговий, культурний та оздоровчий бекграунд забезпечить мешканцям нашого комплексу комфортне відчуття цивілізації. А як же ті, хто мріяв втекти від міської метушні ближче до природи?!? А бігти нікуди й не треба, варто лише повільно пройтися хвилин 5, щоб потрапити в справжній ліс. Або через 10 хвилин вийти на берег мальовничого ставка.

Для любителів організованого ландшафту в пішої доступності є розкішний Бучанський міський парк, розбитий за принципом англійських парків; симпатичний і доглянутий сквер ім. Ревуцького та приємний зелений адміністративний центр міста. А ще Ви будете жити лише за кілька кілометрів від краєвидів славетного курорту Ворзель. Лише 5–10 хвилин їзди – і у Вашому розпорядженні цілющі фітонциди соснових лісів і неповторна краса озерних каскадів, заради яких багато хто їде з усієї України.

  • Все 4
  • Розташування 4