Квартири в Бучі: далекоглядне рішення!

Актуальний стандарт життя в екологічно чистій зоні

Осторонь від суєти — всередині цивілізації

  • Все 8
  • Двір 5
  • Поверхи 3

Функціональні і оптимальні громадські простору

Сo-working space

Дитячий садок

Цілодобовий супермаркет

Місткий паркінг

Барбекю-зона

Життя в «247»

Розсудливо та екологічно

Квартира в Бучі? Але це ж не Київ! Там нема цивілізації! Який сенс їхати зі столиці в непристосоване передмістя, щоб потім зрання трястися в маршрутці на роботу? Однак життя в передмісті зовсім не таке убоге, яким його вважають містяни. Насправді елітна нерухомість в Києві, по суті, нічим не відрізняється від помешкань економ-класу, крім того, що одні розташовані на Подолі, а інші — в Позняках. Це ті ж самі залізобетонні коробки, тільки з різним оздобленням і комплектацією. Скрізь є проблеми з інфраструктурою, транспортною доступністю. Автомобільні пробки, переповнені дитячі садки й школи. За прогнозами урбаністів житло в столиці вже через якихось 10 років морально застаріє.

Проте новобудови в передмісті — це ідеальний взаємозв'язок між здоровим ландшафтом і здоровими людьми, контакту людини з природним середовищем. Крім того, околиці столиці активно облаштовуються інфраструктурою і транспортними комунікаціями, набагато випереджаючи в цьому будь-який район Києва.

«Ліжко — робота — ліжко»

Ця формула рутини й поневолення вже ось-ось втратить свою актуальність. До 2025 року більшість столичних жителів планети взагалі перестане щодня «ходити на роботу». Ми безперервно використовуємо смартфони й мережеві сервіси для вирішення професійних завдань. Великі компанії мають намір перевести частину співробітників на дистанційну роботу вдома, а в деяких випадках — і зовсім скоротити свій штат навпіл.

Тому вже зараз, шукаючи житло під Києвом, необхідно передбачити робоче місце в своєму будинку або неподалік — в коворкінгу, мультимодальному громадському просторі, призначеному для роботи, навчання, відпочинку і навіть виробництва. Саме тому, нерухомість в ЖК «247» проектується як для проживання, так і для ведення бізнесу, що дуже зручно. Такий підхід дозволить розташувати всі необхідні послуги практично за місцем проживання.

Свої серед своїх

Ми сподіваємось, що життя в ЖК «247» буде налаштоване на кшталт злагодженого підприємства, де всі сусіди будуть один одному добрими колегами, які працюють заради однієї мети – забезпечення комфорту і гідної якості життя.

Саме тоді з'явиться реальна можливість для краудфандінга та підтримання життєвого простору на найвищому рівні. Без проблем від гучних кондиціонерів, вигулу собак, руху й парковки автотранспорту. Ми будуємо не черговий спальний район, а суперкоммунікаційний простір, де гармонійно співіснує приватне і суспільне, де різноманітність і багатофункціональність роблять життя більш насиченим і цікавішим. Де реалізована концепція «на вулиці як вдома», щоб можна було, як за старих добрих часів, відпустити дитину гуляти одного і не турбуватися про його безпеку.